50,000,000 L
Shitet Shtepi ne Korce

Shtëpi në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
279 parje
Nuk ka foto

50,000,000 L
Shitet Shtepi ne Korce

Shtëpi në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
279 parje

Përshkrimi

Shitet shtepi ne Korce ne lagjen 5 Rruga Jorgji Lubonja Nr 20 te interesuarit te na kontaktojne Ju faleminderit

  Detaje

Vote
Result 0 votes

Kontakto: Melsen (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Detajet e shitësit

  Melsen
  Melsen
  1 njoftime aktive
  Shitës Privat
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakto

  Vendndodhja e publikimit

  Rr.Jorgji Lubonja, 3001, Korce, Korçë, Korçë, Shqipëri
  40.61861, 20.78083

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  50,000,000 L Shitet Shtepi ne Korce nga Melsen