35 €
Shtepi plazhi ne golem

Shtëpi në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
642 parje

35 €
Shtepi plazhi ne golem

Shtëpi në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
642 parje
 • 65
 • Apart.
 • Qera
 • Mobiluar
 • 1 Dhomë
 • 1 Tualet
 • Përshkrimi

  Shtepi plazhi ne golem 150m larg detit ka fuzhine tualet ballkon dy kervata tek dhe nje dopio parking falas afer ka market furra etj. Zon e qet me pisha

   Detaje

  • Sipërfaqe
   65
  • Lloji i Pronës
   Apart.
  • Oferta
   Qera
  • Interiori
   Mobiluar
  • Dhoma
   1 Dhomë
  • Tualete
   1 Tualet
  • Ballkon
   1 Ballkon
  • Qyteti
   Durres
  • Zona
   Plazh, Golem
  Vote
  Result 0 votes

  Kontakto: Ardi (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit

   Ardi
   Ardi
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Përdorues i paregjistruar
   Kontakto

   Vendndodhja e publikimit

   Golem, 2000, Golem Durres, Durrës, Durrës, Shqipëri
   41.32355, 19.45469

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shtepi plazhi ne golem Shtepi plazhi ne golem Shtepi plazhi ne golem Shtepi plazhi ne golem
   35 € Shtepi plazhi ne golem nga Ardi