Detajet e shitësit

Eri.eri8
Eri.eri8
1 njoftime aktive
Shitës Privat
Regjistruar 8+ muaj
Në linjë 7 muaj më parë
Kontakto Të gjithë njoftimet

Vendndodhja

Vendndodhja e pavendosur

Kontakto: Eri.eri8

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.

  Shpërnda profilin

  Publikimet nga Eri.eri8

  Shitet Apartament 3+1+2+Blk
  8 muaj më parë
  240,000 €
  Shitet Apartament 3+1+2+Blk
  Tirana, AL
  Shtëpi në Shitje
  8 muaj më parë
  Shitet apartament tre dhoma , sallon , depo , dhome ndenje + guzhine , dy banjo , ballkon me pamje ne rruge kryesore , kati i trete pallat egzistues , ne gjendje shume te mire , siperfaqja totale 150m2 , i pershtatshem te ndahet ne dy apartamente .    Cmimi i diskutueshem !
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  240,000 €
  392 persona e panë
  Shtuar 8 muaj më parë
 • 150
 • Apart.
 • Shitet
 • Mobiluar
 • 3 Dhoma
 • 2 Tualete