Kërko

100 €
Nike Air Zoom Vomero 16

Të Ndryshme
Publikuar 1 vit më parë
211 parje

100 €
Nike Air Zoom Vomero 16

Të Ndryshme
Publikuar 1 vit më parë
211 parje

Përshkrimi

Shiten atlete per femra
Te paperdorura, blere ne USA
Arsyeja e shitjes: Jane blere nje nr me i madh
Nr: Eur 40
Color: Light Marine
Style: DA7698-500
Offset: 9.6mm (Forefoot: 18.5mm, Heel: 28.1mm)

Vote
Result 0 votes
anisa
0 votes

Profili: anisa

anisa
anisa Regjistruar 1+ vit Në linjë 11 muaj më parë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tirana, Shqipëri

Kontakto: anisa (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Detajet e shitësit Detajet

  anisa
  anisa
  1 njoftime aktive
  Shitës Privat
  Regjistruar 1+ vit
  Në linjë 11 muaj më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  Rruga Osman Myderrizi, 1060, Tirane, Tirana, Tirana, Shqipëri
  41.3275, 19.81889

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  Nike Air Zoom Vomero 16 Nike Air Zoom Vomero 16 Nike Air Zoom Vomero 16 Nike Air Zoom Vomero 16 Nike Air Zoom Vomero 16 Nike Air Zoom Vomero 16 Nike Air Zoom Vomero 16
  100 € Nike Air Zoom Vomero 16 nga anisa