Kërko

Falas
Dyqane ne shitje ose me qera Shqiperi Kosove Maqedoni

Të Ndryshme
Publikuar 9 muaj më parë
181 parje

Falas
Dyqane ne shitje ose me qera Shqiperi Kosove Maqedoni

Të Ndryshme
Publikuar 9 muaj më parë
181 parje

Përshkrimi

Dyqane ne shitje Shqiperi Kosove Maqedoni 
Nese keni per te shitur nje dyqan ose jeni ne kerkim per te blere nje dyqan.

Ose thjesht po kerkoni nje dyqan me qera ose doni te jepni dyqanin tuaj me qera.

Apartamente per shitje ose me qera 

Makina per shitje ose me qera 

Sitdhebli.com Kërkoni në galerinë tonë ose publikoni Dyqanin tuaj.

 

Nëse jeni ne kërkim të një dyqani për te blerë për te shitur ose me qera në Shqiperi, Kosove ose Maqedoni, ju jeni ne vendin e duhur. Ne kete faqe, do te gjeni informacione te hollesishme per tregjet e dyqaneve ne keto tre shtete.

 

Nese jeni ne kerkim per disa nga dyqanet me te mira ne Shqiperi, Kosove ose Maqedoni, ju urojme mireseardhjen. Ne faqen tone ju do te gjeni informacione te hollesishme per tregjet e dyqaneve ne tre shtete.

 

Nga dyqanet me te vogla tek ato me te medha, ju mund te gjeni disa nga dyqanet me te mira ne Shqiperi, Kosove dhe Maqedoni. Ofrojme nje gam me te gjere dyqanesh qe mund te blihen ose te shiten, duke ju ofruar mundesine qe te zgjedhni nje dyqan qe ju pershtatet me mire nevojave tuaja.

 

Ne Shqiperi, ju mund te gjeni dyqane neper qytete te ndryshme qe mund te shiten ose blihen. Ju mund te gjeni nje gam te gjere dyqanesh nga ato me te vogla tek ato me te medha.

 

Ne Kosove, ju mund te gjeni nje gam te gjere dyqanesh ne qytete te ndryshme. Ne Maqedoni, ju mund te gjeni nje gam te gjere dyqanesh ne qytete te ndryshme, si dhe ne disa fshatra te Maqedonise.

 

Perfitimet qe mund te keni nga blerja ose shitja e nje dyqani ne Shqiperi, Kosove ose Maqedoni, mund te jene te paraqitura me poshte:

 

1. Ju mund te kurseni para duke blerë nje dyqan ne treg te hapur.
2. Ju mund te fitoni para nga shitja e nje dyqani ne treg te hapur.
3. Ju mund te fitoni nje qender biznesi me profite.
4. Ju mund te rrisni imazhin tuaj dhe te fitoni reputacion.

 

Ju falenderojme qe vizituat faqen tone dhe na urojme suksese ne kerkimin tuaj per nje dyqan ne Shqiperi, Kosove ose Maqedoni. Ju mirpresim me kenaqesi nese keni ndonje pyetje ose ditezim.

 

Nëse jeni duke kërkuar një vend për të marrë me qera një dyqan në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, atëherë nuk ka gjë më të mirë se sa të kërkoni në internet. Ka shumë dyqane me qera në këto tri vende, të cilat mund të ju ndihmojnë të bëni biznesin tuaj të suksesshëm.

 

Kur mendoni për dyqane me qera në Shqipëri, ju mund të gjeni një gamë të gjerë të vendeve në qytetet më të mëdha të vendit, si Tirana, Durrësi, Shkodra dhe Elbasani. Nëse kërkoni në internet, ju do të gjeni qindra dyqane me qera me çmime të ndryshme, në varësi të vendndodhjes, madhësisë, kushteve të qerasë dhe kushteve të tjera.

 

Nëse doni të merrni me qera një dyqan në Kosovë, ju mund të gjeni një gamë të gjerë të dyqaneve me qera në qytetet më të mëdha të vendit, si Prishtina, Gjakova, Peja dhe Prizreni. Nëse shfletoni në internet, ju mund të gjeni oferta qerash me çmime të ndryshme, duke përfshirë çmimet e qerasë, madhësinë, kushtet e qerasë dhe të tjera.

 

Por, nëse doni të merni me qera një dyqan në Maqedoni, atëherë ju mund të gjeni shumë dyqane me qera në qytetet më të mëdha të vendit, si Shkupi, Struga, Tetova dhe Gostivari. Nëse shfletoni në internet, ju mund të gjeni oferta qerash me çmime të ndryshme, në varësi të vendndodhjes, madhësisë, kushteve të qerasë dhe kushteve të tjera.

 

Në përgjithësi, dyqanet me qera në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të nisur një biznes. Ju mund të gjeni një gamë të gjerë të vendeve me çmime të ndryshme, në varësi të vendndodhjes, madhësisë, kushteve të qerasë dhe kushteve të tjera. Prandaj, nëse doni të filloni një biznes në një prej këtyre tre vendeve, atëherë duhet të kontrolloni në internet për ofertat e qerasë.

Vote
Result 0 votes
Njoftime Falas
0 votes

Profili: Njoftime Falas

Njoftime Falas
Njoftime Falas Regjistruar 2+ vite Në linjë 6 muaj më parë
Përshkrimi i shitësit Njoftime Falas Shqiperi Kosove Maqedoni 
Nese keni per te reklamuar Biznesin tuaj 
Ose keni per te shitur Makina, Shtepi, Toka reklamoni falas ne faqen tone nepermjet njoftimeve.
Apartamente per shitje ose me qera 
Makina per shitje ose me qera 
Reklama Falas Shqiperi Kosove Maqedoni
Reklama Falas Shqiperi Kosove Maqedoni ofron nje mundesi te pazgjedhur per te reklamuar biznesin tuaj ne te gjithe rajonin. Ne ofrojme qasje ne nje audienc te gjere dhe platformen me te avancuar te reklamimit falas. Platforma jone mundeson qe ju te shperndani informacionin tuaj ne menyre efikase dhe te arritni nje audienc te gjere.
 
Nese keni per te reklamuar biznesin tuaj, ofroni nje sherbim, produkt ose te shitni makina, shtepi ose toka, atehere ne mund ta ndihmojme. Ne mund te ndihmojme ne zhvillimin e reklamave, njoftimit tuaj dhe ne mund te japim ndihmesen e nevojshme per te arritur targetin tuaj te audiencave. Platforma jone do te ju ndihmoje te arritni nje audienc te gjere dhe te shperndani mesazhin tuaj ne te gjithe rajonin duke postuar njoftim.
 
Ne e kuptojme se sa e rendesishme eshte reklamimi dhe se si mund te ndikoje ne suksesin e biznesit tuaj. Prandaj, ne ofrojme nje sherbim cilesor dhe te mundur falas. Platforma jone ju ofron mundesine per te shperndare mesazhin tuaj ne nje menyre efikase dhe per te arritur nje audienc te gjere.
 
Ne kerkoni te reklamoni biznesin tuaj ose produktin tuaj ne rajonme njoftime falas? Atehere reklamoni falas ne faqen tone dhe gjeni nje audienc te gjere. Platforma jone do te ju ndihmoje te shperndani mesazhin me njoftimet tuaja ne menyre efikase dhe te arritni nje audienc te gjere. Ne jemi te perkushtuar qe ju te keni sukses me reklamimin tuaj.

 
 
 
 
 
 
 
Shqipëri

Kontakto: Njoftime Falas (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Postime të tjerë nga ky shitës

  Detajet e shitësit Detajet

  Njoftime Falas
  Njoftime Falas
  13 njoftime aktive
  Biznes
  Regjistruar 2+ vite
  Në linjë 6 muaj më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  1001, Tirana, Tirana, Shqipëri
  41.3275, 19.81889

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  Dyqane ne shitje ose me qera Shqiperi Kosove Maqedoni
  Falas Dyqane ne shitje ose me qera Shqiperi Kosove Maqedoni nga Njoftime Falas