Kërko

15,000 €
OKAZION!!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE SHTEPIJAKE

Shtëpiake - Mobilje - Mjete Kopshti
Publikuar 3 ditë më parë
151 parje

15,000 €
OKAZION!!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE SHTEPIJAKE

Shtëpiake - Mobilje - Mjete Kopshti
Publikuar 3 ditë më parë
151 parje

Përshkrimi

Tavolina xhami/ druri x 100
Karrige lekure/druri x 50
Ambazhure mural dhe llampadare te madhesive te ndrryshme x400
Ambazhure tavani x21 
Piktura te medha te realizuara me korniza x39
Zbukurime dekorative per ambjente te jashtme x500 

Vote
Result 0 votes
Ilir Gjylbegaj
0 votes

Profili: Ilir Gjylbegaj

Ilir Gjylbegaj
Ilir Gjylbegaj Regjistruar 1+ vit Në linjë 1 muaj më parë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontakto: Ilir Gjylbegaj (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Detajet e shitësit Detajet

  Ilir Gjylbegaj
  Ilir Gjylbegaj
  1 njoftime aktive
  Shitës Privat
  Regjistruar 1+ vit
  Në linjë 1 muaj më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  Rruga Petro Korcari, Tirane, Albania, 1019, Tirana, Tirana, Tirana, Shqipëri
  41.3275, 19.81889

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  OKAZION!!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE SHTEPIJAKE OKAZION!!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE SHTEPIJAKE OKAZION!!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE SHTEPIJAKE OKAZION!!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE SHTEPIJAKE OKAZION!!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE SHTEPIJAKE OKAZION!!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE SHTEPIJAKE OKAZION!!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE SHTEPIJAKE
  15,000 € OKAZION!!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE SHTEPIJAKE nga Ilir Gjylbegaj