350 €
Harte Druri 3d LED

Shtëpiake - Mobilje - Mjete Kopshti
Publikuar 2 muaj më parë
172 parje

350 €
Harte Druri 3d LED

Shtëpiake - Mobilje - Mjete Kopshti
Publikuar 2 muaj më parë
172 parje

Përshkrimi

Ndriçoni hapësirën tuaj me një prej produkteve më unike në treg!

Është një zgjidhje e shkëlqyeshme për të shtuar një prekje të natyrës në ambientin tuaj.

Harta është e projektuar me teknologjinë e fundit.

Me dritat LED, ajo do të ndriçojë vendin tuaj në mënyrën më të bukur dhe do të shtojë një prekje unike të ambientit tuaj.

Nëse keni nevojë për ndonjë produkt të veçantë, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Mos e humbni këtë mundësi për të blerë produktet më cilësore në treg.

PER POROSI NA SHKRUANI

FB: https://facebook.com//foxshop.ks
INSTA: https://www.instagram.com/foxshopks/

Vote
Result 0 votes
Fox Shop
0 votes

Profili: Fox Shop

Fox Shop
Fox Shop Regjistruar 11+ muaj Në linjë 2 muaj më parë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontakto: Fox Shop (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Detajet e shitësit Detajet

  Fox Shop
  Fox Shop
  1 njoftime aktive
  Shitës Privat
  Regjistruar 11+ muaj
  Në linjë 2 muaj më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  Rr. 12 Qershori, 70000, Ferizaj, Ferizaj, Ferizaj, Kosova
  42.37056, 21.15528

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  Harte Druri 3d LED
  350 € Harte Druri 3d LED nga Fox Shop