Kërko

Kontakto shitësin
Oferta Interneti FIER+35534420139

Shperndares Interneti
Publikuar 8 muaj më parë
676 parje

Kontakto shitësin
Oferta Interneti FIER+35534420139

Shperndares Interneti
Publikuar 8 muaj më parë
676 parje

Përshkrimi

Kombinimet tona më të mira

Oferta Interneti  FIER

Merr më të mirën e paketave Internet  dhe TV me kombinimet tona

Paketa STANDARD    

1399 ALL/muaj

Internet 100Mbp/s
60+ Kanale Tring
20 Kanale Lokale
Total 80+ Kanale

 

Paketa SILVER

1799 ALL/muaj

Internet 150Mbp/s
60+ Kanale DGA Familje
20 Kanale Lokale
Total 80+ Kanale

 

Paketa GOLD

2199 ALL/muaj

Internet 300Mbp/s
120+ Kanale Tring+ DGA
20 Kanale Lokale
Total 140+ Kanale

 

Paketa DIAMOND

2590 ALL/muaj

Internet 500Mbp/s
150+ DGA+Tring+TIBO
20 Kanale Lokale
Total 180+ Kanale

 

Oferta Interneti  FIER

Vote
Result 0 votes
IPRO NISATEL
0 votes

Profili: IPRO NISATEL

IPRO NISATEL
IPRO NISATEL Regjistruar 8+ muaj Në linjë 7 muaj më parë
Përshkrimi i shitësit

IPRO | NISATELMundësi Të Pafundme
Oferta Interneti  FIER


Sjellim eksperiencat më të mira në treg me zgjidhje inovatore dhe teknologjinë më të fundit. Falë përvojës shumëvjeçare ju japim mundësinë të provoni produkte të standardizuara tashmë, si Full Home Solution dhe Full Business Solution.
 
Përse Interneti i shtëpisë me IPRO | NISATEL?

Ka shumë arsye për të zgjedhur IPRO | NISATEL si (ofruesin e shërbimit të internetit.) Interneti me ne është numri 1 për nga kënaqësia e klientit në krahasim me ofruesit e tjerë të mëdhenj të internetit kabllor. Me IPRO | NISATEL do të shijoni gjithashtu 99% qendrueshmëri dhe ekperiencë wifi6 të pakrahasueshme.
 
Cili nga Planet është më i shpejti?

Ne ofrojmë shumë plane e tarifa por mbi të gjitha Ofrojmë Sherbim te Personalizuar sipas kërkeses. Planet tona fillojnë nga 100 Mbp/s e gjithcka që ju mendoni se ju nevojitet.
 
Cfarë shërbimi wireless ofroni?

Për të gjithë ju që jeni jashtë zonës së mbulimit Fibër, Kompania jonë disponon një rrjet të gjerë mbulimi me antena, e mbështetur nga teknologjia Fiber Optic në Backbone dhe Wireless në shpërndarje. Mbi 27 pika aktualisht në  trasmetimim mbulojne të gjithe qarkun Fier.
 
Cilat kanale mund të zgjedhim me Shërbimin tuaj TV OTT?

Duke qenë se shërbimi OTT është nga më të avancuarit, Lista e programeve është gjithmonë e ndryshueshme dhe në varësi të kërkesave por mund t’ju bejme me dije se jemi Partner të DGA, TRING TIBO e shumë Content Provider, për tju mundësuar eksperiencën më të mirë. Mund të merrni paketa sipas dëshirës ose më shume se 1 të kombinuara .
 
Sa TV mund të lidh me një Abonim?

Me NISATEL OTT mundësia për të marrë kanale është e pa limituar. Një opsion unik që ne kemi në sistemin tonë të jep mundësinë të zgjedhësh më shumë se 1 paketë TV (psh Digitalb + Tring ) në një abonim të vetëm dhe më pas të krijosh listën tënde duke i shpërndarë kanalet sipas dëshirës në 2 ose më shumë TV, vetëm nëpërmjet telekomandes me Opsionin Split
 
Cfare na ben ne ndryshe?
Te qendrueshem
Merr shpejtesine per te cilen paguani pa afektuar ne paisjet qe keni.
Shpejtesi shperthyese
Ultra shpejtesi ne ngarkim shkarkim si dhe video telefonata pa shkeputje.
Pa kushte
Ne nuk kemi kushte. Zgjidh kontraten dhe shkepute kur te kesh nevoje pa detyrim dhe pagese ekstra.
Suport i admirueshem
Keni pyetje merrni pergjiget menjehere nga nje ekim i kendshem dhe human.
Pa kosto te fshehura
Kur themi paguan kete cmim ne nuk kemi ndryshime rruges .
Privatesi e besushmme
Ne sigurohemi qe te dhenat tuaja te jene te ruajtura si prioriteti yne.
 
Oferta Interneti  FIER
Rruga Jakov Xoxa , 9301, Fier, Fier, Shqipëri

Kontakto: IPRO NISATEL (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Postime të tjerë nga ky shitës

  Detajet e shitësit Detajet

  IPRO NISATEL
  IPRO NISATEL
  2 njoftime aktive
  Biznes
  Regjistruar 8+ muaj
  Në linjë 7 muaj më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  Rruga Jakov Xoxa, 9301, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
  40.72389, 19.55611

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  Oferta Interneti FIER+35534420139
  Kontakto shitësin Oferta Interneti FIER+35534420139 nga IPRO NISATEL