9,500 €
Mercedes E Class 220

Makina ne Shitje
Publikuar 6 muaj më parë
359 parje

9,500 €
Mercedes E Class 220

Makina ne Shitje
Publikuar 6 muaj më parë
359 parje
 • Pa Doganë
 • 220
 • 2013
 • Naftë
 • Automat
 • 217.000
 • Përshkrimi

  Shes nje Mercedes Benz E Class 220, AMG line, viti 2013 ne gjendje shum e te mir. Mbi 8 vite ne pronesi te 1 personi.

  Makina esht me krah Anglez dhe ka 135,000 miles.

  Per me shum informacione, me kontactoni ne: 00447917094564 ne what's up

   Detaje

  • Marka
   MercedesE-class
  • Aksesorët
   ABSImmobilizerNgrohjeKondicionerNgjyra metalikeAirbagXhama Elektr.Cruize Ctrl.Radio/CDBluetoothAUX
  • Viti
   2013
  • Kilometra
   217.000
  • Karburanti
   Naftë
  • Kamio
   Automat
  • Motorri
   220
  • Fuqia Mot. (KF)
   170
  • Regjistrimi
   Pa Doganë
  • Trupi
   Sedan
  • Dyer
   4
  • Vënde
   4
  • Lëvizja Rrot.
   Të mbasmet
  • Gjëndja
   I Përdorur
  Vote
  Result 0 votes
  Artur Hasani
  0 votes

  Profili: Artur Hasani

  Artur Hasani
  Artur Hasani Regjistruar 6+ muaj Në linjë 6 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Artur Hasani (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Artur Hasani
   Artur Hasani
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 6+ muaj
   Në linjë 6 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   9301, Durrës, Durrës, Shqipëri
   41.32355, 19.45469

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Mercedes E Class 220 Mercedes E Class 220
   9,500 € Mercedes E Class 220 nga Artur Hasani