2,600 €
Makine ne shitje

Makina ne Shitje
Publikuar 11 muaj më parë
178 parje

2,600 €
Makine ne shitje

Makina ne Shitje
Publikuar 11 muaj më parë
178 parje
 • Shqipëri
 • 180
 • 2002
 • Naftë
 • Manual
 • 380.000
 • Përshkrimi

  Makine ne shitje

   Detaje

  • Marka
   MercedesC-class
  • Aksesorët
   ABSESPAirbagXhama Elektr.Radio/CD
  • Viti
   2002
  • Kilometra
   380.000
  • Karburanti
   Naftë
  • Kamio
   Manual
  • Motorri
   180
  • Fuqia Mot. (KF)
   192
  • Regjistrimi
   Shqipëri
  • Trupi
   Sedan
  • Dyer
   4
  • Vënde
   4
  • Lëvizja Rrot.
   Të mbasmet
  • Gjëndja
   I Përdorur
  Vote
  Result 0 votes
  foti gega
  0 votes

  Profili: foti gega

  foti gega
  foti gega Regjistruar 11+ muaj Në linjë 6 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: foti gega (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   foti gega
   foti gega
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 11+ muaj
   Në linjë 6 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Gjirokaster, Gjirokaster, Gjirokastër, Gjirokastër, Shqipëri
   40.07583, 20.13889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Makine ne shitje Makine ne shitje
   2,600 € Makine ne shitje nga foti gega