Kërko

Kontakto shitësin
Kerkoj toke me qera Ofroj toke me qera

Tokë me Qera
Publikuar 6 muaj më parë
166 parje

Kontakto shitësin
Kerkoj toke me qera Ofroj toke me qera

Tokë me Qera
Publikuar 6 muaj më parë
166 parje
 • 2000
 • Truall
 • Qera
 • Përshkrimi

  Kerkoj toke me qera  -> Ofroj toke me qera
  Marrja e tokave bujqësore me qera është një praktikë e vjetër që ka përdorur njerëzimi në të gjithë botën. Kjo praktikë është ende e popullarizuar në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mijëra fermerë që marrin me qera tokë bujqësore në këto vende.

   

  Nese keni toke per te dhen me qera Posto nje njoftim Falas

   

  Në Shqipëri, rregullat e qerave të tokës bujqësore janë me të gjitha të drejtat e pronarit të tokës. Pronarët e tokës zakonisht marrin qerat për tokën e tyre në një periudhë prej një viti. Ky rregull nuk është një rregull i përgjithshëm, por është në dispozicion pronarët e tokës për të vendosur çmimin e qerasë sipas nevojave të tyre.

   

  Në Kosovë, qeraja e tokës bujqësore është nën kontrollin e Agjencisë për Mirëqenien Sociale, e cila përcakton politikat e qerasë për tokën bujqësore. Fermerët mund të japin me qera tokë nga agjencia, dhe pagesat për qerat bëhen në një periudhë prej një viti.

   

  Në Maqedoni, qeraja e tokës bujqësore është e lirë dhe disa pronarë të tokës ofrojnë qera falas për fermerët mjafton qe dikush kujdest për tokën. Ky rregull është në dispozicion pronarët e tokës për të vendosur çmimin e qerasë sipas nevojave të tyre.

   

  Qeraja e tokës bujqësore mund të jetë një mënyrë e shkëlqyeshme për fermerët që dëshirojnë të kultivojnë tokën e tyre. Qerat e tokës bujqësore janë të lira në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, dhe kjo mund të jetë një përfitim i madh për fermerët e këtyre vendeve.

   Detaje

  • Veçoritë
   ÇertifikatëBujqësore
  • Sipërfaqe
   2000
  • Sipërfaqe (total)
   2000
  • Oferta
   Qera
  • Lloji i Tokës
   Truall
  • Leje Ndërtimi
   Po
  Vote
  Result 0 votes
  Njoftime Falas
  0 votes

  Profili: Njoftime Falas

  Njoftime Falas
  Njoftime Falas Regjistruar 2+ vite Në linjë 4 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Njoftime Falas Shqiperi Kosove Maqedoni 
  Nese keni per te reklamuar Biznesin tuaj 
  Ose keni per te shitur Makina, Shtepi, Toka reklamoni falas ne faqen tone nepermjet njoftimeve.
  Apartamente per shitje ose me qera 
  Makina per shitje ose me qera 
  Reklama Falas Shqiperi Kosove Maqedoni
  Reklama Falas Shqiperi Kosove Maqedoni ofron nje mundesi te pazgjedhur per te reklamuar biznesin tuaj ne te gjithe rajonin. Ne ofrojme qasje ne nje audienc te gjere dhe platformen me te avancuar te reklamimit falas. Platforma jone mundeson qe ju te shperndani informacionin tuaj ne menyre efikase dhe te arritni nje audienc te gjere.
   
  Nese keni per te reklamuar biznesin tuaj, ofroni nje sherbim, produkt ose te shitni makina, shtepi ose toka, atehere ne mund ta ndihmojme. Ne mund te ndihmojme ne zhvillimin e reklamave, njoftimit tuaj dhe ne mund te japim ndihmesen e nevojshme per te arritur targetin tuaj te audiencave. Platforma jone do te ju ndihmoje te arritni nje audienc te gjere dhe te shperndani mesazhin tuaj ne te gjithe rajonin duke postuar njoftim.
   
  Ne e kuptojme se sa e rendesishme eshte reklamimi dhe se si mund te ndikoje ne suksesin e biznesit tuaj. Prandaj, ne ofrojme nje sherbim cilesor dhe te mundur falas. Platforma jone ju ofron mundesine per te shperndare mesazhin tuaj ne nje menyre efikase dhe per te arritur nje audienc te gjere.
   
  Ne kerkoni te reklamoni biznesin tuaj ose produktin tuaj ne rajonme njoftime falas? Atehere reklamoni falas ne faqen tone dhe gjeni nje audienc te gjere. Platforma jone do te ju ndihmoje te shperndani mesazhin me njoftimet tuaja ne menyre efikase dhe te arritni nje audienc te gjere. Ne jemi te perkushtuar qe ju te keni sukses me reklamimin tuaj.

   
   
   
   
   
   
   
  Shqipëri

  Kontakto: Njoftime Falas (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Njoftime Falas
   Njoftime Falas
   13 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 4 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Vlorë, Vlorë, Shqipëri
   40.4686, 19.48318

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Kerkoj toke me qera Ofroj toke me qera
   Kontakto shitësin Kerkoj toke me qera Ofroj toke me qera nga Njoftime Falas