55,000 L
Shitet Apartamenti

Shtëpi në Shitje
Publikuar 3 muaj më parë
60 parje
Nuk ka foto

55,000 L
Shitet Apartamenti

Shtëpi në Shitje
Publikuar 3 muaj më parë
60 parje
 • 53
 • Apart.
 • Shitet
 • Pa Mobil.
 • 2 Dhoma
 • 1 Tualet
 • Përshkrimi

  Shitet Apartamenti 1+1

  Siperfaqja:53 m2
  Vendndodhja : Rruga e Kuminit , Durres
  Cmimi : 55000 euro 

   Detaje

  • Sipërfaqe
   53
  • Sipërfaqe (total)
   53
  • Lloji i Pronës
   Apart.
  • Oferta
   Shitet
  • Interiori
   Pa Mobil.
  • Dhoma
   2 Dhoma
  • Tualete
   1 Tualet
  • Ballkon
   1 Ballkon
  • Kati
   1
  • Çert. Pronësie
   Po
  • Qyteti
   Durres
  • Zona
   Durres
  Vote
  Result 0 votes
  Ajax Consulting
  0 votes

  Profili: Ajax Consulting

  Ajax Consulting
  Ajax Consulting Regjistruar 7+ muaj Në linjë 3 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit ꜱʜɪᴛᴊᴇ/ʙʟᴇʀᴊᴇ/Qɪʀᴀ - ᴋᴏɴꜱᴜʟᴇɴᴄᴇ - Bileta - Paketa Turistike & Tours - Tel: +355 69 683 7505 - Email: [email protected] Durrës, Shqipëri

  Kontakto: Ajax Consulting (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Vendndodhja e publikimit

   Rruga Fetah Bllaca, 2001, Durrës, Durrës, Durrës, Shqipëri
   41.32355, 19.45469

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   55,000 L Shitet Apartamenti nga Ajax Consulting