650 €
Shtepi me qera

Shtëpi me Qera
Publikuar 1 muaj më parë
67 parje

650 €
Shtepi me qera

Shtëpi me Qera
Publikuar 1 muaj më parë
67 parje
 • 85
 • Apart.
 • Qera
 • Mobiluar
 • 2 Dhoma
 • 1 Tualet
 • Përshkrimi

  Jepet me qera Apartament 2+1 i pa banuar me perpara.Tek 21 Dhjetori afer hotel Mondialit.Siperfaqe 85 m2.Kati i peste pallat i ri.Organizohet me sallon ndenjeje ne guzhine, 2 dhoma gjumi,ballkon i madh, tualet dhe korridor i madh.Eshte e mobiluar me kondicioner dhe uje 24 ore.Ndodhet ne nje zone te mire.Jepet me afat te gjate me shume se nje vit.Preferohet me te huaj.

   Detaje

  • Sipërfaqe
   85
  • Sipërfaqe (total)
   85
  • Lloji i Pronës
   Apart.
  • Oferta
   Qera
  • Interiori
   Mobiluar
  • Dhoma
   2 Dhoma
  • Tualete
   1 Tualet
  • Ballkon
   2 Ballkone
  • Orientimi
   Lindje
  • Kati
   5
  • Kate Gjithsej
   7
  • Qyteti
   Tiranë
  • Zona
   21 Dhjetori
  Vote
  Result 0 votes
  Klodiana Brakaj
  0 votes

  Profili: Klodiana Brakaj

  Klodiana Brakaj
  Klodiana Brakaj Regjistruar 1+ muaj Në linjë 1 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Klodiana Brakaj (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Klodiana Brakaj
   Klodiana Brakaj
   2 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 1+ muaj
   Në linjë 1 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   21 Dhjetori, 12/3, Tirana, Tirana, Tirana, Shqipëri
   41.3275, 19.81889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera
   650 € Shtepi me qera nga Klodiana Brakaj