Kërko

Falas
Kerkoj Shtepi me Qera Ofroj Shtepi me qera

Shtëpi me Qera
Publikuar 6 muaj më parë
201 parje

Falas
Kerkoj Shtepi me Qera Ofroj Shtepi me qera

Shtëpi me Qera
Publikuar 6 muaj më parë
201 parje
 • 123
 • Shtëpi
 • Qera
 • Mobiluar
 • 3 Dhoma
 • 2 Tualete
 • Përshkrimi

  Kërkesa për apartamente me qera në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni është në rritje. Me rritjen e popullsisë dhe nevojën në rritje për banesa të përballueshme, gjithnjë e më shumë njerëz po kërkojnë apartamente me qera. Pavarësisht nëse është një familje që kërkon një vend për ta quajtur shtëpi ose një student që kërkon një shtëpi të përshtatshme larg shtëpisë, gjetja e një apartamenti me qera mund të jetë e vështirë.

   

  Për fat të mirë, ka disa mënyra për ta bërë kërkimin më të lehtë. Për të filluar, shikoni listat e pasurive të paluajtshme në zonën që ju intereson. Shumë listime ofrojnë detaje rreth pronës dhe informacione kontakti për pronarin ose agjentin e pasurive të paluajtshme. Është e rëndësishme të lexoni shkronjat e imta dhe të bëni pyetje në lidhje me marrëveshjen e qerasë përpara se të nënshkruani ndonjë gjë.

   

  Përveç kësaj, shumë faqe interneti ofrojnë lista për qera për apartamente në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni. Këto vende janë burime të shkëlqyera për njerëzit që kërkojnë apartamente me qera në zonë. Faqet e internetit mund të ofrojnë një pasqyrë të tregut të qerave, si dhe informacion të detajuar rreth pronave specifike. Disa sajte madje ofrojnë komente nga qeramarrësit e mëparshëm, të cilat mund t'i ndihmojnë qeramarrësit e mundshëm të marrin një vendim të informuar.

   

  Së fundi, merrni parasysh të kontaktoni agjentët lokalë të pasurive të paluajtshme dhe menaxherët e pronave ose vizitoni faqe per shtepi me qera. Ata shpesh kanë akses në një gamë të gjerë apartamentesh me qera dhe mund të japin këshilla të dobishme bazuar në nevojat e individit.

   

  Pavarësisht se si zgjidhni të kërkoni për një apartament me qera në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, është e rëndësishme të gjeni kohë për të bërë kërkimin tuaj dhe për të bërë pyetje. Me informacionin dhe udhëzimet e duhura, ju mund të gjeni vendin e përsosur për të thirrur në shtëpi. Nëse ofroni shtepi me qera  ->publiko njoftim falas

   Detaje

  • Sipërfaqe
   123
  • Sipërfaqe (total)
   123
  • Lloji i Pronës
   Shtëpi
  • Oferta
   Qera
  • Interiori
   Mobiluar
  • Dhoma
   3 Dhoma
  • Tualete
   2 Tualete
  • Ballkon
   2 Ballkone
  • Orientimi
   Jug
  Vote
  Result 0 votes
  Njoftime Falas
  0 votes

  Profili: Njoftime Falas

  Njoftime Falas
  Njoftime Falas Regjistruar 2+ vite Në linjë 4 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Njoftime Falas Shqiperi Kosove Maqedoni 
  Nese keni per te reklamuar Biznesin tuaj 
  Ose keni per te shitur Makina, Shtepi, Toka reklamoni falas ne faqen tone nepermjet njoftimeve.
  Apartamente per shitje ose me qera 
  Makina per shitje ose me qera 
  Reklama Falas Shqiperi Kosove Maqedoni
  Reklama Falas Shqiperi Kosove Maqedoni ofron nje mundesi te pazgjedhur per te reklamuar biznesin tuaj ne te gjithe rajonin. Ne ofrojme qasje ne nje audienc te gjere dhe platformen me te avancuar te reklamimit falas. Platforma jone mundeson qe ju te shperndani informacionin tuaj ne menyre efikase dhe te arritni nje audienc te gjere.
   
  Nese keni per te reklamuar biznesin tuaj, ofroni nje sherbim, produkt ose te shitni makina, shtepi ose toka, atehere ne mund ta ndihmojme. Ne mund te ndihmojme ne zhvillimin e reklamave, njoftimit tuaj dhe ne mund te japim ndihmesen e nevojshme per te arritur targetin tuaj te audiencave. Platforma jone do te ju ndihmoje te arritni nje audienc te gjere dhe te shperndani mesazhin tuaj ne te gjithe rajonin duke postuar njoftim.
   
  Ne e kuptojme se sa e rendesishme eshte reklamimi dhe se si mund te ndikoje ne suksesin e biznesit tuaj. Prandaj, ne ofrojme nje sherbim cilesor dhe te mundur falas. Platforma jone ju ofron mundesine per te shperndare mesazhin tuaj ne nje menyre efikase dhe per te arritur nje audienc te gjere.
   
  Ne kerkoni te reklamoni biznesin tuaj ose produktin tuaj ne rajonme njoftime falas? Atehere reklamoni falas ne faqen tone dhe gjeni nje audienc te gjere. Platforma jone do te ju ndihmoje te shperndani mesazhin me njoftimet tuaja ne menyre efikase dhe te arritni nje audienc te gjere. Ne jemi te perkushtuar qe ju te keni sukses me reklamimin tuaj.

   
   
   
   
   
   
   
  Shqipëri

  Kontakto: Njoftime Falas (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Njoftime Falas
   Njoftime Falas
   13 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 4 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Tirana, Tirana, Shqipëri
   41.3275, 19.81889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Kerkoj Shtepi me Qera Ofroj Shtepi me qera
   Falas Kerkoj Shtepi me Qera Ofroj Shtepi me qera nga Njoftime Falas