Kërko

Kontakto shitësin
Kerkoj Dhome me Qera Ofroj Dhome me qera

Dhoma me Qera
Publikuar 6 muaj më parë
162 parje

Kontakto shitësin
Kerkoj Dhome me Qera Ofroj Dhome me qera

Dhoma me Qera
Publikuar 6 muaj më parë
162 parje
 • 40
 • Dhomë
 • Qera
 • Mobiluar
 • 1 Dhomë
 • 1 Tualet
 • Përshkrimi

  Kerkoj Dhome me Qera --> Ofroj Dhome me qera

  Shumë student nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia janë në kërkim të një dhome me qera. Edhe me rritjen e trafikut turistik dhe ndjeshmërinë e konsumatorëve për akomodimin, tendenca për të ofruar dhe kërkuar dhoma me qera është rritur.  Nëse keni nevojë për një dhomë me qera në një prej tre shteteve Shqiperi Kosove ose Maqedoni , atëherë ju duhet të filloni duke kërkuar në internet. Ka shumë faqe të ndryshme të internetit që mund t'ju ofrojnë informacion të detajuar për çmimet, lokacionin, dhe madhësinë e dhoma me qera. Sigurohuni që të lexoni komentet e klientëve përpara se të bëni një rezervim.  Le të mos harrojmë se ju gjithashtu mund të kërkoni një dhomë me qera nëpërmjet miqve dhe familjes. Kjo është një mënyrë e mirë për të gjetur një dhoma me qera me çmim të arsyeshëm dhe me lokacion të mirë.  Kur bëhet fjalë për të gjetur një dhomë me qera, ju gjithashtu mund të shikoni nëse ka ndonjë agjenci që ofron shërbime të ndryshme me qira në zonën ku ju jetoni. Agjencitë mund të ju ofrojnë ndihmë me kërkimin, duke ju ofruar këshilla dhe informacione për çmimet dhe lokacionet e ndryshme të dhoma me qera.  Përfundimisht, le të mos harrojmë se ju gjithashtu mund të ndihmoheni nga një agjenci imobiliare. Agjencitë imobiliare mund të ju ndihmojnë në gjetjen e një dhoma me qera me çmim të arsyeshëm, në një lokacion të mirë. Megjithatë, ju duhet të keni parasysh se ju do të duhet të paguani një tarifë për shërbimet e tyre.

   

   Detaje

  • Sipërfaqe
   40
  • Sipërfaqe (total)
   40
  • Lloji i Pronës
   Dhomë
  • Oferta
   Qera
  • Interiori
   Mobiluar
  • Dhoma
   1 Dhomë
  • Tualete
   1 Tualet
  • Ballkon
   Pa Ballkon
  • Orientimi
   Veri
  Vote
  Result 0 votes
  Njoftime Falas
  0 votes

  Profili: Njoftime Falas

  Njoftime Falas
  Njoftime Falas Regjistruar 2+ vite Në linjë 4 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Njoftime Falas Shqiperi Kosove Maqedoni 
  Nese keni per te reklamuar Biznesin tuaj 
  Ose keni per te shitur Makina, Shtepi, Toka reklamoni falas ne faqen tone nepermjet njoftimeve.
  Apartamente per shitje ose me qera 
  Makina per shitje ose me qera 
  Reklama Falas Shqiperi Kosove Maqedoni
  Reklama Falas Shqiperi Kosove Maqedoni ofron nje mundesi te pazgjedhur per te reklamuar biznesin tuaj ne te gjithe rajonin. Ne ofrojme qasje ne nje audienc te gjere dhe platformen me te avancuar te reklamimit falas. Platforma jone mundeson qe ju te shperndani informacionin tuaj ne menyre efikase dhe te arritni nje audienc te gjere.
   
  Nese keni per te reklamuar biznesin tuaj, ofroni nje sherbim, produkt ose te shitni makina, shtepi ose toka, atehere ne mund ta ndihmojme. Ne mund te ndihmojme ne zhvillimin e reklamave, njoftimit tuaj dhe ne mund te japim ndihmesen e nevojshme per te arritur targetin tuaj te audiencave. Platforma jone do te ju ndihmoje te arritni nje audienc te gjere dhe te shperndani mesazhin tuaj ne te gjithe rajonin duke postuar njoftim.
   
  Ne e kuptojme se sa e rendesishme eshte reklamimi dhe se si mund te ndikoje ne suksesin e biznesit tuaj. Prandaj, ne ofrojme nje sherbim cilesor dhe te mundur falas. Platforma jone ju ofron mundesine per te shperndare mesazhin tuaj ne nje menyre efikase dhe per te arritur nje audienc te gjere.
   
  Ne kerkoni te reklamoni biznesin tuaj ose produktin tuaj ne rajonme njoftime falas? Atehere reklamoni falas ne faqen tone dhe gjeni nje audienc te gjere. Platforma jone do te ju ndihmoje te shperndani mesazhin me njoftimet tuaja ne menyre efikase dhe te arritni nje audienc te gjere. Ne jemi te perkushtuar qe ju te keni sukses me reklamimin tuaj.

   
   
   
   
   
   
   
  Shqipëri

  Kontakto: Njoftime Falas (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Njoftime Falas
   Njoftime Falas
   13 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 4 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Tirana, Tirana, Shqipëri
   41.3275, 19.81889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Kerkoj Dhome me Qera Ofroj Dhome me qera
   Kontakto shitësin Kerkoj Dhome me Qera Ofroj Dhome me qera nga Njoftime Falas