Kërko

650 €
Blini Apple iPhone dhe telefona të tjerë celularë me çmim më të lirë.

Celulare (te vjeter)
Publikuar 2 muaj më parë
63 parje

650 €
Blini Apple iPhone dhe telefona të tjerë celularë me çmim më të lirë.

Celulare (te vjeter)
Publikuar 2 muaj më parë
63 parje

Përshkrimi

Ne shesim celularë dhe pajisje të tjera elektronike në internet dhe kemi një dyqan online ku mund të blini celularë të hapur, elektronikë në internet dhe të shijoni blerjet online me ne.

Ne disponojmë gamën më të fundit të të gjitha serive të Apple iPhone, Samsung Galaxy, Huawei, Xiaomi, Sony Xperia, Motorola, Honor, Red magic, Oneplus, Oppo, Honor, Lenovo, Google Pixel, HTC, Nokia, Realme, të gjitha seritë e reja origjinale të zhbllokuar në fabrikë.

Ejani të blini me ne online dhe blini Cell Phone sot për të qëndruar të lidhur me miqtë, familjen dhe të dashurit tuaj.

ne ju ofrojmë ofertat më të mira më të lira në internet.

Shesim te gjitha serite e celulareve te reja origjinale te zhbllokuar nga fabrika dhe kemi edhe plan pagese me keste.

Çdo blerës i interesuar duhet të na kontaktojë për më shumë informacion me email ose Skype më poshtë:

E-mail: [email protected]
Skype: vtechelectronicseurop77

  Detaje

 • Viti Prodhimit
  2023
Vote
Result 0 votes
Radomil Walczak
0 votes

Profili: Radomil Walczak

Radomil Walczak
Radomil Walczak Regjistruar 2+ muaj Në linjë 2 muaj më parë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontakto: Radomil Walczak (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Detajet e shitësit Detajet

  Radomil Walczak
  Radomil Walczak
  1 njoftime aktive
  Shitës Privat
  Regjistruar 2+ muaj
  Në linjë 2 muaj më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  Centar Župa, Centar Zhupa, Maqedoni
  41.47849, 20.55945

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  Blini Apple iPhone dhe telefona të tjerë celularë me çmim më të lirë. Blini Apple iPhone dhe telefona të tjerë celularë me çmim më të lirë.
  650 € Blini Apple iPhone dhe telefona të tjerë celularë me çmim më të lirë. nga Radomil Walczak