Kërko

5 L
Pjese te ardhura nga Gjermania

Pjesë për Makina
Publikuar 1 vit më parë
123 parje

5 L
Pjese te ardhura nga Gjermania

Pjesë për Makina
Publikuar 1 vit më parë
123 parje

Përshkrimi

Pjese per te gjitha llojet e makinave .me shumice edhe pakice .per me shume info..0683995113 WhatsApp

  Detaje

Vote
Result 0 votes
Lenci
0 votes

Profili: Lenci

Lenci
Lenci Regjistruar 1+ vit Në linjë 1 javë më parë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Rruga Jordan Misja, Tirane, Berat, Shqipëri

Kontakto: Lenci (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Detajet e shitësit Detajet

  Lenci
  Lenci
  1 njoftime aktive
  Shitës Privat
  Regjistruar 1+ vit
  Në linjë 1 javë më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  Rruga Jordan Misja, Tirane, Tirana, Tirana, Shqipëri
  41.3275, 19.81889

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  Pjese te ardhura nga Gjermania Pjese te ardhura nga Gjermania Pjese te ardhura nga Gjermania
  5 L Pjese te ardhura nga Gjermania nga Lenci