1 L

Makina ne Shitje
Publikuar 4 javë më parë
58 parje

1 L

Makina ne Shitje
Publikuar 4 javë më parë
58 parje
 • Shqipëri
 • 1600
 • 2012
 • Naftë
 • Manual
 • 260
 • Përshkrimi

   Detaje

  • Aksesorët
   ABSImmobilizerESPNgrohjeKondicionerKlimaNgrohje Sedil.Ngjyra metalikeAirbagSensor ParkimiKamera Park.BaxhaXhama Elektr.NavigatorCruize Ctrl.Ekran TouchRadio/CDBluetoothAUXUSBGaranci
  • Viti
   2012
  • Kilometra
   260
  • Karburanti
   Naftë
  • Kamio
   Manual
  • Motorri
   1600
  • Regjistrimi
   Shqipëri
  • Trupi
   Sedan
  • Dyer
   4
  • Vënde
   5
  • Lëvizja Rrot.
   Të parat
  • Gjëndja
   I Ri
  Vote
  Result 0 votes
  Danjel Zeria
  0 votes

  Profili: Danjel Zeria

  Danjel Zeria
  Danjel Zeria Regjistruar 4+ javë Në linjë 2 javë më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Danjel Zeria (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Danjel Zeria
   Danjel Zeria
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 4+ javë
   Në linjë 2 javë më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Tirane, Tirana, Tirana, Shqipëri
   41.3275, 19.81889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   1 L nga Danjel Zeria