Kërko

35 €
Jepet me qira Hyundai Accent

Makina me Qera
Publikuar 2 javë më parë
33 parje

35 €
Jepet me qira Hyundai Accent

Makina me Qera
Publikuar 2 javë më parë
33 parje
 • Shqipëri
 • 2
 • 2012
 • Naftë
 • Automat
 • 174000
 • Përshkrimi

   Detaje

  • Marka
   HyundaiAccent
  • Aksesorët
   ABSESPNgrohjeKondicionerKlimaNgrohje Sedil.AirbagSensor ParkimiKamera Park.BaxhaInter. LekurePasqyra Elektr.Xhama Elektr.NavigatorEkran TouchRadio/CDBluetoothAUX
  • Viti
   2012
  • Kilometra
   174000
  • Karburanti
   Naftë
  • Kamio
   Automat
  • Motorri
   2
  • Regjistrimi
   Shqipëri
  • Dyer
   5
  • Vënde
   5
  • Lëvizja Rrot.
   Të parat
  • Gjëndja
   I Përdorur
  Vote
  Result 0 votes
  Ervin Ferko
  0 votes

  Profili: Ervin Ferko

  Ervin Ferko
  Ervin Ferko Regjistruar 2+ javë Në linjë 2 javë më parë
  Përshkrimi i shitësit Ferkorental
  Makina me Qira në Fier ofron një mënyrë të shpejtë dhe të rehatshme të transportit. Sot, çmimi i qirasë është i përballueshëm për të gjithë. Ferkorental ofron një gamë të gjerë të mjeteve ku mund të zgjidhni modelin që përshtatet më së miri me nevojat tuaja të udhëtimit. Modelet e makinave vijnë nga prodhuesit e njohur të makinave, duke garantuar besueshmëri dhe siguri gjatë udhëtimit.
  Makina të flotës sonë kanë kilometra të pakufizuar brenda territorit të Republikës së Shqipërisë, duke ju lejuar të shijoni udhëtimin tuaj pa u shqetësuar për destinacionin apo koston shtesë. Sigurimi i plotë dhe taksat janë të përfshira në çmim! Kurseni para dhe shijoni udhëtimin tuaj me makina të lira dhe modele të reja që përshtaten me nevojat tuaja.
  Rezervoni tani makinën tuaj me qira me Ferkorental duke kursyer dhe shijuar udhëtimin me automjete të reja dhe të sigurta. Stafi ynë kujdeset që automjeti të jetë “ready to go” duke ju ofruar një shërbim të shpejtë dhe cilësor.
  Zyra jonë ndodhet 1 min nga qendra e Fierit. Rezervimi i automjetit me qira tani mund të behët online me çmim të favorshëm. Modele të reja ekonomike makinash, duke filluar nga kategoria ekonomike dhe kompakte, deri te makina luksoze me qera duke filluar nga 35 euro dita.
  Jakov Xoxa, 9301, Fier, Fier, Shqipëri

  Kontakto: Ervin Ferko (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Ervin Ferko
   Ervin Ferko
   2 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ javë
   Në linjë 2 javë më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Jakov Xoxa, 9301, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
   40.72389, 19.55611

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Jepet me qira Hyundai Accent Jepet me qira Hyundai Accent Jepet me qira Hyundai Accent Jepet me qira Hyundai Accent Jepet me qira Hyundai Accent Jepet me qira Hyundai Accent
   35 € Jepet me qira Hyundai Accent nga Ervin Ferko