Kërko

Kontakto shitësin
Kamiona ne shitje Shes Kamion

Kamionë - Automjete Biznesi
Publikuar 8 muaj më parë
164 parje

Kontakto shitësin
Kamiona ne shitje Shes Kamion

Kamionë - Automjete Biznesi
Publikuar 8 muaj më parë
164 parje
 • 2
 • 2020
 • Naftë
 • Përshkrimi

  Kamione ne shitje -> Kam kamion per te shitur?

  Kamionet janë një gjë e rëndësishme për të gjithë ata që duan të transportojnë mallra, njerëz ose gjëra të tjera në një distancë të gjatë. Prandaj, kamionet janë një nga mënyrat më të përhapura të transportit në të gjithë botën.  Kamionet janë në dispozicion në treg në një shumëllojshmëri madhësish, llojesh dhe karakteristikave. Disa nga kamionet më të shpeshta janë kamionët me gomat e mëdha, kamionët me një ose më shumë trailerë, kamionët me një ose më shumë akse, kamionët me kabina të gjata ose të shkurtra, dhe kamionët me karrocë.  Për të blerë një kamion, duhet të merrni parasysh disa faktorë. Një nga faktorët më të rëndësishëm është qëllimi i përdorimit të kamionit. Kjo do të thotë se duhet të merrni parasysh çfarë lloj mallrash do të transportoni, sa tonazh do të mbani, si dhe çfarë distancash do të transportoni. Gjithashtu, duhet të merrni parasysh karakteristikat teknike dhe të sigurisë të kamionit, siç janë niveli i ruajtjes së karburantit, kapaciteti i motorit, dhe niveli i sigurisë që ofron kamioni.  Pasi ta keni vendosur qëllimin e përdorimit të kamionit dhe të keni përcaktuar cilat karakteristika teknike dhe të sigurisë duhet të ketë kamioni, mund të filloni kërkimin për kamionet që përputhen me kërkesat tuaja. Ka shumë kompani që ofrojnë kamione për shitje, kështu që është e rëndësishme që të kontrolloni çmimet dhe të krahasoni ofertat në dispozicion.  Nëse jeni duke kërkuar për një kamion për të blerë, duhet të kontrolloni nëse ka garanci në dispozicion për kamionin. Kjo është një mënyrë e mirë për të siguruar që kamioni juaj të funksionojë pa problem për një periudhë kohe të gjatë dhe që të mos keni probleme me të në të ardhmen.  Përfundimisht, është e rëndësishme që të kontrolloni licencën dhe dokumentacionin e nevojshëm për kamionin që keni zgjedhur. Kjo ju mbron nga problemet e mundshme të kthimit të mallrave ose çdo problem tjetër që mund të ndodhë me kamionin tuaj.

   Detaje

  • Marka
   Mercedes
  • Viti
   2020
  • Kilometra
   1000
  • Karburanti
   Naftë
  • Kamio
   Manual
  • Motorri
   2
  • Fuqia Mot. (KF)
   5000
  • Regjistrimi
   Kosovë
  • Trupi
   Hatchback
  • Dyer
   2
  • Vënde
   4
  • Lëvizja Rrot.
   Të mbasmet
  • Gjëndja
   I Ri
  Vote
  Result 0 votes
  Njoftime Falas
  0 votes

  Profili: Njoftime Falas

  Njoftime Falas
  Njoftime Falas Regjistruar 2+ vite Në linjë 6 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Njoftime Falas Shqiperi Kosove Maqedoni 
  Nese keni per te reklamuar Biznesin tuaj 
  Ose keni per te shitur Makina, Shtepi, Toka reklamoni falas ne faqen tone nepermjet njoftimeve.
  Apartamente per shitje ose me qera 
  Makina per shitje ose me qera 
  Reklama Falas Shqiperi Kosove Maqedoni
  Reklama Falas Shqiperi Kosove Maqedoni ofron nje mundesi te pazgjedhur per te reklamuar biznesin tuaj ne te gjithe rajonin. Ne ofrojme qasje ne nje audienc te gjere dhe platformen me te avancuar te reklamimit falas. Platforma jone mundeson qe ju te shperndani informacionin tuaj ne menyre efikase dhe te arritni nje audienc te gjere.
   
  Nese keni per te reklamuar biznesin tuaj, ofroni nje sherbim, produkt ose te shitni makina, shtepi ose toka, atehere ne mund ta ndihmojme. Ne mund te ndihmojme ne zhvillimin e reklamave, njoftimit tuaj dhe ne mund te japim ndihmesen e nevojshme per te arritur targetin tuaj te audiencave. Platforma jone do te ju ndihmoje te arritni nje audienc te gjere dhe te shperndani mesazhin tuaj ne te gjithe rajonin duke postuar njoftim.
   
  Ne e kuptojme se sa e rendesishme eshte reklamimi dhe se si mund te ndikoje ne suksesin e biznesit tuaj. Prandaj, ne ofrojme nje sherbim cilesor dhe te mundur falas. Platforma jone ju ofron mundesine per te shperndare mesazhin tuaj ne nje menyre efikase dhe per te arritur nje audienc te gjere.
   
  Ne kerkoni te reklamoni biznesin tuaj ose produktin tuaj ne rajonme njoftime falas? Atehere reklamoni falas ne faqen tone dhe gjeni nje audienc te gjere. Platforma jone do te ju ndihmoje te shperndani mesazhin me njoftimet tuaja ne menyre efikase dhe te arritni nje audienc te gjere. Ne jemi te perkushtuar qe ju te keni sukses me reklamimin tuaj.

   
   
   
   
   
   
   
  Shqipëri

  Kontakto: Njoftime Falas (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Njoftime Falas
   Njoftime Falas
   13 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 6 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Korçë, Korçë, Shqipëri
   40.61861, 20.78083

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Kamiona ne shitje Shes Kamion
   Kontakto shitësin Kamiona ne shitje Shes Kamion nga Njoftime Falas