Kërko

Kontakto shitësin
Autokombajne ne shitje Autokombajne me qera

Automjete të tjera
Publikuar 8 muaj më parë
212 parje

Kontakto shitësin
Autokombajne ne shitje Autokombajne me qera

Automjete të tjera
Publikuar 8 muaj më parë
212 parje
 • 2
 • 2020
 • Naftë
 • Përshkrimi

  Autokombajne ne shitje -> Jepni autokombajne me qera?

  Autokombajna ose ndryshe Korrësi është një makinë bujqësore që përdoret për të korrur të korrat. Kjo makinë bujqësore është një mjet themelor për prodhuesit bujqësorë, pasi u lejon atyre të reduktojnë ndjeshëm kohën e vjeljes. Makina korrëse mund të blihet ose të merret me qira nga prodhuesit bujqësorë.

   

  Blerja e një Autokombajne mund të jetë një mundësi e shkëlqyer për ata që kanë një biznes afatgjatë bujqësor. Kjo është për shkak se blerja e një korrjeje kushton më shumë se marrja me qira e saj në afat të shkurtër, por është më ekonomike në afat të gjatë dhe mund të përdoret edhe në korrje të shumta. Për më tepër, blerja e një korrjeje ofron një diferencë sigurie për sa i përket besueshmërisë dhe disponueshmërisë.

   

  Marrja me qera e një Autokombajne është një mundësi e shkëlqyer për prodhuesit bujqësorë që nuk kanë aftësinë ose dëshirën për të blerë një të tillë. Marrja me qera e një Autokombajne kursen në kostot e blerjes, por gjithashtu mund të përbëjë rreziqe për sa i përket besueshmërisë dhe mirëmbajtjes. Për më tepër, qeratë janë përgjithësisht më të shkurtra, kështu që është e rëndësishme të siguroheni që të keni një Autokombajne korrës në gjendje të mirë për të siguruar një korrje të suksesshme.

   

  Si përfundim, blerja ose marrja me qera e një Autokombajne korrjeje varet nga nevojat specifike të prodhuesit bujqësor. Nëse dëshironi të keni një diferencë më të madhe sigurie, atëherë blerja e një Autokombajne korrjeje mund të jetë zgjidhja më e mirë. Nëse, megjithatë, dëshironi të kurseni në kostot e blerjes, atëherë marrja me qera mund të jetë një opsion më i përshtatshëm.

   Detaje

  • Viti
   2020
  • Kilometra
   1000
  • Karburanti
   Naftë
  • Kamio
   Manual
  • Motorri
   2
  • Fuqia Mot. (KF)
   10000
  • Regjistrimi
   Mali Zi
  • Dyer
   2
  • Vënde
   2
  • Lëvizja Rrot.
   4x4
  • Gjëndja
   I Ri
  Vote
  Result 0 votes
  Njoftime Falas
  0 votes

  Profili: Njoftime Falas

  Njoftime Falas
  Njoftime Falas Regjistruar 2+ vite Në linjë 6 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Njoftime Falas Shqiperi Kosove Maqedoni 
  Nese keni per te reklamuar Biznesin tuaj 
  Ose keni per te shitur Makina, Shtepi, Toka reklamoni falas ne faqen tone nepermjet njoftimeve.
  Apartamente per shitje ose me qera 
  Makina per shitje ose me qera 
  Reklama Falas Shqiperi Kosove Maqedoni
  Reklama Falas Shqiperi Kosove Maqedoni ofron nje mundesi te pazgjedhur per te reklamuar biznesin tuaj ne te gjithe rajonin. Ne ofrojme qasje ne nje audienc te gjere dhe platformen me te avancuar te reklamimit falas. Platforma jone mundeson qe ju te shperndani informacionin tuaj ne menyre efikase dhe te arritni nje audienc te gjere.
   
  Nese keni per te reklamuar biznesin tuaj, ofroni nje sherbim, produkt ose te shitni makina, shtepi ose toka, atehere ne mund ta ndihmojme. Ne mund te ndihmojme ne zhvillimin e reklamave, njoftimit tuaj dhe ne mund te japim ndihmesen e nevojshme per te arritur targetin tuaj te audiencave. Platforma jone do te ju ndihmoje te arritni nje audienc te gjere dhe te shperndani mesazhin tuaj ne te gjithe rajonin duke postuar njoftim.
   
  Ne e kuptojme se sa e rendesishme eshte reklamimi dhe se si mund te ndikoje ne suksesin e biznesit tuaj. Prandaj, ne ofrojme nje sherbim cilesor dhe te mundur falas. Platforma jone ju ofron mundesine per te shperndare mesazhin tuaj ne nje menyre efikase dhe per te arritur nje audienc te gjere.
   
  Ne kerkoni te reklamoni biznesin tuaj ose produktin tuaj ne rajonme njoftime falas? Atehere reklamoni falas ne faqen tone dhe gjeni nje audienc te gjere. Platforma jone do te ju ndihmoje te shperndani mesazhin me njoftimet tuaja ne menyre efikase dhe te arritni nje audienc te gjere. Ne jemi te perkushtuar qe ju te keni sukses me reklamimin tuaj.

   
   
   
   
   
   
   
  Shqipëri

  Kontakto: Njoftime Falas (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Njoftime Falas
   Njoftime Falas
   13 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 6 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Gjirokastër, Gjirokastër, Shqipëri
   40.07583, 20.13889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Autokombajne ne shitje Autokombajne me qera
   Kontakto shitësin Autokombajne ne shitje Autokombajne me qera nga Njoftime Falas