Kontakto shitësin
Makina me qera

Makina me Qera
Publikuar 1 javë më parë
99 parje

Kontakto shitësin
Makina me qera

Makina me Qera
Publikuar 1 javë më parë
99 parje
 • Shqipëri
 • 2
 • 2020
 • Benzinë
 • Automat
 • 100000
 • Përshkrimi

  Ofrojme makina me qera ne qytetin e fierit 

  makina me qera fier  +355693178265

  Makina me qera Fier

  Makina me qera ne qytetin e Fierit

  Makina me qera ne fier

   Detaje

  • Viti
   2020
  • Kilometra
   100000
  • Karburanti
   Benzinë
  • Kamio
   Automat
  • Motorri
   2
  • Fuqia Mot. (KF)
   500
  • Regjistrimi
   Shqipëri
  Vote
  Result 1 votes
  Makina Fier
  0 votes

  Profili: Makina Fier

  Makina Fier
  Makina Fier Regjistruar 2+ vite Në linjë 5 ditë më parë
  Përshkrimi i shitësit Makina ne shitje fier 069 317 8265
  Shesim Makina te perdorura ne qytetin e Fierit

  Shitje Makinash Fier Makina ne shitje fier Shes Makina Fier Shesim makina fier
  Nese doni te blini Makina te perdorura ne Qytetin e Fierit na kontaktoni ne telefon ose whatsapp ne numrin +355 69 317 8265 .
  Fotot e makinave ne shitje mund ti gjeni ne faqen tone facebook Shitje Makinash Fier Makinat ne shitje jane me dogane te paguar.
  Ne jemi nje biznes qe mbulon kerkesat tuaja lidhur me shit blerje makinash ne Fier.
  Shitje Makinash Fier Makina ne shitje Fier Shes makina fier Shesim Makina fier.
  Per te blere nje makine ne qytetin e fierit na kontaktoni."
  Makina ne Shitje Fier - ofrojme sherbimin e shitjes se makinave te perdorura ne qytetin e Fierit. Me qendren tone te shitjes ne rrugen furialdo ne qytetin e Fierit, kemi krijuar nje pike shitje me cilesine me te larte te sherbimit per cdo klient.
   
  Ne Makina ne Shitje Fier ofrojme nje gam me te gjere te makinave te perdorura me cilesi te garantuar. Kjo eshte arsyeja pse shume kliente i kane besuar sherbimet tona. Ne kemi nje gam me te gjere te makinave te perdorura qe nga automjetet me karburant, automjetet me gaz, automjetet me dy karburante, makinat e luksit dhe shume modele te tjera. Ne gjithashtu ofrojme edhe sherbime te ndryshme per automjetet tuaja si kontroll te rregullt, kontroll te pjesive, shtim te performancave, riparim te defekteve, dhe sherbime te tjera te mbeshtetur te partneret tane.
   
  Ne mbeshtetemi ne nje ekip profesional te cilat ndihmojne ne sherbimin e cilesise se larte qe ofrojme. Ekipi yne eshte i pajisur me teknologjine e fundit dhe me teknike te specializuara, i cili ju mundeson te kontrolloni me lehte automjetin tuaj te perdorur. Gjithashtu, ne kemi nje grup te madh te specialisteve te cilet mund te ju ndihmojne me kontrollin e automjetit tuaj.
   
  Ne Makina ne Shitje Fier, ne garantojme cilesine e sherbimit te larte qe ne ofrojme. Ne e dimi se ju keni nevoje per nje sherbim te mire me cmim te arsyeshme. Ne gjithashtu ju ofrojme edhe nje garanti per cdo blerje, duke ju siguruar qe ju do te merrni nje makine cilesore te perdorur.
   
  Ne Makina ne Shitje Fier, ju mund te merrni nje makine te perdorur me nje cmim te arsyeshme dhe me cilesi te garantuar. Ne ju garantojme se ju do te keni nje sherbim te mire ne cdo moment.
  shitje makinash fier, 9301, Fier, Fier, Shqipëri

  Kontakto: Makina Fier (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Makina Fier
   Makina Fier
   7 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 5 ditë më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Shitje Makinash Fier, 9301, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
   40.72389, 19.55611

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Makina me qera
   Kontakto shitësin Makina me qera nga Makina Fier